E-learning: digitálně a moderně

E-learning: digitálně a moderně

Leinfelden-Echterdingen – profesionální přenos Know-how o výrobcích, jejich zpracování a úspěšném prodeji má u Roto okenní a dveřní technologie (FTT) téměř 15letou tradici. Jak vysvětluje stavební subdodavatel, rozmanitá nabídka Campus má vysokou mezinárodní prestiž. Paralelně k silné redukci počtu kvůli pandemii pořádaných prezentací, se atraktivita digitálního učení výrazně zvyšuje. Logickým výsledkem je rychlý vývoj eCampus jako hodnotného a stejně tak oblíbeného online školícího nástroje.

Webový program již pokrývá široké spektrum témat. To platí jednotlivě pro hlavní sortiment kování „Roto NX“, „Roto AL“ a „Roto Patio“, podrobně prezentovaný obsah v rámci „NX“, „Patio Alversa“ a těsnících profilů Deventer stejně jako pro nabídku „performance 4 sales“. Ta zajišťuje jistou komunikaci s koncovými zákazníky v každé (prodejní) fázi. V roce 2021 pak budou následovat další online školící kurzy pro „Roto Door“, „Outward Opening“ včetně „Casement & Awning”. Hlavními trhy pro ven otvíravá okna „Outward Opening“ je Asie, západní Evropa a USA. Charakteristickým rysem oken "Casement & Awning", která jsou vybavena technologií "Roto-X-Drive" a otevírají se také směrem ven, je jejich ovládání pomocí klikového hřídele. V Severní Americe je to v současnosti druhý nejčastěji používaný způsob otevírání.

Vzhledem k tomu, že moduly eCampus jsou k dispozici až ve dvanácti jazycích, mohou je používat obchodníci a zpracovatelé skutečně ve všech obchodních oblastech. Pravidelné používání platformy spojuje fundované přehledy o systémech kování včetně technických podrobnosti s náhledy do souvislostí, a to za účelem zvýšení efektivity výroby. Kromě toho má porozumění získané pro různé funkčnosti v konečném důsledku pozitivní vliv na ekonomický vývoj společnosti.

Skutečnost, že E-Learning je stále více na vzestupu, vychází především z jeho všeobecných výhod. Ve prospěch digitálního zvyšování kvalifikace hovoří zejména nezávislost na čase a místě, úspory nákladů a volné tvůrčí možnosti. Roto eCampus přesvědčuje kromě jiného také kvalitním ozvučením, metodikou a didaktikou založenou na aktuálním stavu znalostí. To mimo jiné zajišťuje u zákazníků a partnerů na trhu efektivní zaškolení a další vzdělávání jejich zaměstnanců s menším výdajem na školení.

Programy lze absolvovat všude tam, kde je přístup k Internetu. Kromě toho existuje možnost kontroly úspěšnosti učení, protože téměř každý modul končí testem. Učební jednotka trvá 30 až 60 minut a lze ji vždy přerušit a pokračovat později. Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní je online alternativa vhodná i pro uživatele, kteří nepatří mezi IT-zkušené uživatele. Přitom je zajištěna konformita ochrany dat, jak se obvykle dodává.

Další podrobnosti v rámci Campus nabídek zájemci naleznou na webové stránce výrobce kování https://ftt.roto-frank.com/de-de/services/roto-campus/. K tomu patří také krátké video vysvětlující způsob fungování. Osobní informace vám poskytne také příslušný zákaznický poradce společnosti Roto.

Zpět