O nás

R.T. kování

Firma R.T. kování a.s., výhradní prodejní zástupce německé firmy Roto Frank pro ČR,  působí na českém trhu od roku 1992.  Jsme komplexním hráčem, disponujícím dvěma zásobovacími areály o celkové skladové ploše 6 700 m2. Vedle programu modulárních systémů stavebního kování a příslušenství firmy Roto nabízíme i ucelený sortiment doplňků určených pro výrobu a montáž oken a dveří. Mezi naše odběratele patří jak velké, tak i střední a malé firmy, kterým garantujeme osobní přístup a poradenství. K našim dodavatelům v oblasti sortimentu doplňků se pak řadí nejen renomované nadnárodní koncerny, ale i střední a malé podniky, které se specializují na úzký sortiment produktů s vysokou přidanou hodnotou. Z letitých vztahů s našimi dodavateli, založenými na vzájemné důvěře, partnerství, kvalitě a vysoké užitné hodnotě výrobků, tak můžete profitovat i Vy.

S námi dokážete lépe čelit budoucím výzvám souvisejícím s narůstajícími požadavky na hospodárnost výroby a také komfort, bezpečnost a design Vámi vyráběných stavebních výplní.

Vše z jedné ruky včetně dalšího z výjimečných systémů stavebního kování německé firmy Roto Frank, dlouhodobého lídra v tomto segmentu, a sice systému otvíravě sklopného kování Roto NX, se kterým docílíte nejen efektivnější výroby, ale i atraktivnějšího vzhledu Vašich oken.

O firmě Roto-Frank

resp. divizi FTT - okenní a dveřní technologie
Historie firmy začíná, tak jako u mnoha úspěšných firem, se jménem jedné osobnosti: Wilhelm Frank

S jeho nápady – jako je výroba prvního průmyslově vyráběného otvíravě-sklopného kování v roce 1935 nebo zasouvací půdní schody – patřil k průkopníkům. Zakladatel firmy byl švábský vynálezce „par excellence“.

Dnes je Roto okenní a dveřní technologie jedním z celosvětově vedoucích výrobců okenního a dveřního kování. Jméno Roto je celosvětově pojmem v rámci inovace, individuálních a bezpečných systémů kování, které zvyšuje přidanou hodnotu oken a dveří. Vyvíjíme řešení, která v sobě inteligentně navzájem propojují bezpečnost, hospodaření s energií a komfort v domě.

Výrobci oken, projektanti a stavebníci důvěřují značce Roto a důslednému prosazování německých standardů kvality.

Digitalizace (video, DE)

Představení firmy (video, DE)
Logistické centrum (video, DE)

Dozvědět se více