Podlahové prahy a mnohem víc

Podlahové prahy a mnohem víc

Technologická kompletní nabídka "Door" od Roto se vyznačuje především přesně sladěnými nezbytnými systémovými výrobky. Charakteristické právě pro program "Roto Eifel", který obsahuje termicky oddělené podlahové prahy určené pro ven- a dovnitř otvíravé vstupní-. balkónové- a terasové dveře z plastu a dřeva. Sortiment garantující u novostaveb a renovací pohodlný a bezpečný přechod do exteriéru. Mnohonásobné využití zajišťuje mimo jiné klipsový žebrovaný kryt z gumového PVC,  díky kterému není šroubové spojení prahu a podkladového profilu viditelné a který tak garantuje ničím nerušený vzhled prahu. Kryt je možné v případě potřeby jednoduše a rychle vyměnit a mimo to i minimalizovat nebezpečí uklouznutí.

Důsledný princip "ve prospěch zákazníkům"  se projevuje mino jiné velkým portfoliem příslušenství. To nabízí rozmanitá praktická řešení od A jako "Aerostopp" po Z jako "přídavný profil". Roto exemplárně poukazuje na do falce šroubovaný držák prahu, umožňující čisté a stabilní spojení mezi podlahovým prahem a rámem, kluzné- a automatické podlahové dveřní těsnění, určené jako ochranu před větrem, chladem a teplem, nečistotou a hlukem včetně okapnice "Design" s integrovaným odkapávacím těsněním, zajišťujícím ochranu proti nárazovému dešti.

Vedle těchto, relativně již známých dílů, sestává program příslušenství z celé řady dalších komponent. Seřiditelné krycí můstky jako patentovaný Alu-adaptér zamezují možnosti zakopnutí v rámci 2-křídlých dveří. Obdobně je tomu pak v rámci s povrchem krytu lícovaným, do prahu zamontovaným sklopným uzávěrem resp. podložek umožňujících upevnění V-bezpečnostního uzávěru z otvíravě-sklopného programu "Roto NX" včetně skrytě umístěné závěsové skupiny "Designo". Kombinované použití "Wind-" a "Aerostopps" zamezuje cirkulaci vzduchu v oblasti polodrážky.

Prostřednictvím dvou dalších příkladů uzavírá Roto přehled nabídky příslušenství. Zatímco speciální ochranné profily zamezují eventuálnímu poškození prahu v zátěžové stavební fázi,  přídavné profily se v rámci ven otvíravých dveří postarají o vylepšení možnosti rolování. Celkově tak příslušné moto "podlahové prahy a mnoho dalšího" plně vystihuje potenciál tohoto programu.

Zpět