Roto Al - vše z jedné ruky

Universální kování pro hliníková okna a balkónové dveře

Rozhodující v oblasti hliníku

Systémy kování Roto pro hliníková okna a balkonové dveře kombinují nejmodernější technologii s maximální bezpečností a atraktivním vzhledem. Díky modulární konstrukci založené na principu stavebnice je lze integrovat do všech běžných euro - komorových profilových systémů. Díky použití korozi odolných materiálů se jedná o kování nabízející vysokou úroveň odolnosti vůči vlivům prostředí.

Objevte pokrok

Díky systému kování Roto pro hliníková okna a balkonové dveře lze dnes každý projekt realizovat v krátké době a ve vynikající kvalitě. Protože s našimi novými systémy kování Roto AL a Roto AL Designo najdete vhodné řešení pro každý projekt. Roto AL, univerzální kování s přiléhající závěsovou stranou, nastavuje nové standardy, co se týká snadného zpracování a hospodárnosti. Pokud se naopak požadavky zaměřují na obzvláště estetická okna, jejichž vzhled není ničím narušen, je první volbou Roto AL Designo - zcela skryté kování určené pro velká hliníková okna a balkonové dveře. Roto AL a Roto AL Designo: dva systémy kování, s nimiž můžete optimálně reagovat na požadavky trhu.

Roto AL - všeuměl

Velké křídlové prvky jsou v trendu - současně se zvyšují požadavky na trvanlivost, komfortní ovládání a bezpečnost. Systém kování Roto AL  splňuje všechna tato očekávání a lze jej realizovat pro všechny formy a velikosti oken i pro všechny typy otvírání. Jednotná závěsová strana do 130 kg a výška křídla až 2700 mm s sebou přináší menší logistické náklady a redukci skladovací plochy.

Roto také výrazně optimalizovalo  montážní náklady systému kování. Například díky Torx pohonu na rámových a křídlových dílů. Roto AL, univerzální kování pro hliníková okna a balkonové dveře, je vhodné pro všechny běžné tvary oken s výškou křídla až 3000mm, hmotností křídla až 130kg a všechny standardní typy otvírání včetně oken odolných proti vloupání v rámci bezpečnostních tříd RC 1-3.

Prospek (PDF)

Zpět