Roto Inside č. 54 - Kování, těsnění a zkoušky z jednoho zdroje

Roto Inside č. 54 - Kování, těsnění a zkoušky z jednoho zdroje

Dámy a pánové, milí čtenáři,

energeticky účinné a udržitelné budovy potřebují kvalitní okna a dveře. Architekti, investoři a majitelé budov proto požadují prvky ověřené kvality s uznávanými certifikáty. Dostatečný důvod pro to, aby společnost Roto rozšířila své vlastní testovací kapacity a poskytla zákazníkům možnost rychlého testování systémů. Více informací o službách akreditovaných zkušebních laboratoří Roto najdete na straně 1.

Společnost Roto také rozšiřuje nabídku služeb určených pro optimální sladění kování a těsnění se systémy zákazníků. Akvizice společnosti Ultrafab Inc. otevřela nové kapacity a kompetence v oblasti technologie těsnění. Nyní mohou výrobci oken a dveří po celém světě získávat kování a těsnění z jediného zdroje.

Společnosti Roto, Deventer a Ultrafab spolupracují, aby vás podpořily při navrhování a výrobě stavebních prvků nejvyšší kvality. Obraťte se na svého obchodního partnera společnosti Roto. Rád vás bude informovat o potenciálu, který vyplývá z dokonalé kombinace kování a těsnění.

Společnost Roto neustále rozvíjí své portfolio výrobků. Důkazem toho je i segment výrobků pro dveře. Vyrábíte vchodové dveře s propracovaným designem? Pak vás jistě potěší, že štíhlé, atraktivní dveřní závěsy Solid B jsou nyní k dispozici pro všechny materiály rámů! Více informací se dozvíte na straně 3.

Také stavebnice kování Roto NX vám nabízí prakticky neomezené možnosti pro prvotřídní okna a balkonové dveře ze všech materiálů rámů. Na stranách 5 až 7 najdete kompaktní informace o závěsových otvíravě sklopných stranách a nejdůležitějších dílech, například pro okna s velkou hmotností a v různých třídách odolnosti. Potenciál systému Roto NX určující trh dokládají také dvě ze tří zákaznických zpráv v tomto čísle. Tentokrát pocházejí z Francie, Turecka a Kanady.

Děkujeme vám za váš zájem v závěru roku 2023. Redakční rada Vašeho Roto Inside se těší, že Vás bude moci pravidelně informovat a inspirovat také v příštím roce.

Inside ke stažení (PDF, CZ)

Zpět