Roto Safe H650

Roto Safe H650

Leinfelden-Echterdingen Výrobce uvádí, že mechanický vícebodový závěrový systém "Roto Safe H650", vhodný pro všechny materiály rámů domovních, bytových a bočních vchodových dveří ovládaných klikou, je pro zákazníky výhodnější hned v několika ohledech. Zaměřujeme se zde na hlavní zámek, který byl dále vyvinut v souladu s požadavky trhu. Tím je zajištěna větší spolehlivost, bezpečnost, stabilita, funkčnost, snadné používání a snadná montáž.

Zásadní význam má zvýšení maximální  tlačné síly na kliku z 15 kg na 20 kg. Toto zdokonalení představuje na trhu jedinečné kritérium pro výběr vhodného řešení. Kromě toho se díky vyšší účinnosti zlepšil komfort obsluhy.

Tichou střelku, otočnou v zabudovaném stavu zámku, lze kdykoli na stavbě snadno přetočit. To je také jedinečný prodejní argument. Kromě toho střelka podporuje tiché zavírání dveří, zmiňuje výrobce argument určený pro konzultace s koncovým zákazníkem.

Výrazně zjednodušené spojení s otvíravě sklopným kováním "Roto NX" slouží k rychlé a jednoduché montáži. Z vícedílného provedení zase vyplývá mimořádně vysoká flexibilita z hlediska logistiky a dalšího zpracování.  

Robustní hlavní zámek na jedné straně zajišťuje vysokou úroveň trvalé funkčnosti nového vícebodového závěrového systému. Díky svému provedení je navíc vysoce odolný vůči kolísajícím povětrnostním vlivům. To se projevuje také specifikací odolnosti vůči korozi podle normy EN 1670 třídy 3.

"H650" se dodává s desetiletou zárukou na funkčnost a stejně jako celé portfolio "Safe" zaručuje v kombinaci s různými přídavnými závěrovými body účinnou odolnost proti vloupání. V závislosti na systému se to odráží v dosahované třídě odporu RC 2 nebo RC 3 a certifikaci SKG**. Program obecně umožňuje realizaci individuálních bezpečnostních řešení po celém světě včetně variant specifických pro jednotlivé země.

Další informace zde.

Zpět