TiltSafe: Sklopná okna - pohodlné zabezpečení

TiltSafe: Sklopná okna - pohodlné zabezpečení

Leinfelden-Echterdingen Bez ohledu na aktuální vývoj je a zůstává bezpečnost v soukromých, komerčních a veřejných budovách obecně důležitým tématem. Uživatelé a investoři chtějí stále častěji kombinovat účinnou ochranu proti hmotným i nehmotným škodám s dalšími faktory, jako je pohodlí a klima v místnosti. To platí i pro často "neuralgické prvky" oken včetně oken francouzských. Podle zprávy Roto byly  tyto výplně zejména ve sklopené poloze dlouho "vysoce rizikovou skupinou". To se ale od uvedení řešení "TiltSafe" na trh trvale změnilo, jak vyplývá z mezinárodně úspěšného otvíravě-sklopného systému kování "Roto NX" a v neposlední řadě tak potvrzuje stále rostoucí význam ucelených výrobních programů v praxi. Konkrétní přínosy pro zákazníky, které tím vznikají, se projevují v mnoha oblastech.

Dobrý vzduch ve dne i v noci

Díky systému, který je vhodný pro všechny materiály rámů (PVC, dřevo a hliník), lze dosáhnout odolnosti proti vloupání podle RC 2 i u oken sklopených až o  65 mm. S uzavřenými prvky lze dosáhnout i RC 3. To zajišťují speciálně navržené ocelové rámové uzávěry "NX". Tři z těchto komponent "TiltSafe" v kombinaci s hřibovými čepy, ochranou proti navrtání a uzamykatelnou klikou zaručují moderní úroveň zabezpečení. Kromě toho existuje řada dalších výhod.

Výrobce zdůrazňuje především zvýšený komfort bydlení díky trvale vysoké výměně vzduchu. I v nepřítomnosti obyvatel a v kteroukoli denní či noční dobu se vytváří příjemné klima v místnosti, aniž by došlo ke snížení účinnosti ochrany proti vloupání. Důležitý efekt: klidný a zdravý spánek i v přízemí.

Široké spektrum výhod

Inteligentní funkce "TiltSafe" obecně podtrhuje širokou škálu aplikací, variant a funkcí univerzálního  portfolia kování "NX". Portfolia se širokou škálou výhod z hlediska hospodárnosti, bezpečnosti, pohodlí a designu. Kování "NX“ nabízí partnerům na trhu potřebnou investiční jistotu na všech úrovních, např. pro hospodárnou výrobu vysoce kvalitních, funkčních a zároveň estetických otvíravě-sklopných oken.

Zpět