Vyrábějte hospodárně s posuvnými lištami připravenými k použití

Vyrábějte hospodárně s posuvnými lištami připravenými k použití

Leinfelden-Echterdingen – Výrobci hliníkových oken, kteří používají některou z osvědčených řad otvíravě sklopného kování „Roto AL" nebo „Roto AL Designo", mohou optimalizovat svůj výrobní proces. Roto za ně přebírá zpracování posuvných lišt - a to i v případě malých objednaných množství. Pro všechny zakázky s objemem 100 a více podobných oken je možné prostřednictvím konfigurátoru kování „Roto Con Orders" s ostatními komponenty kování objednat pro použití připravené posuvné lišty s délkou až 3 000 mm. Ty jsou připraveny
k expedici do 14 pracovních dnů. 

Minimalizujte zdroje chyb

Hospodárná výroba je pro výrobce hliníkových oken po celém světě stále důležitější. Chyby ve výrobě stojí čas a peníze. Osvědčená a prověřená služba dodávek Roto pro použití připravených posuvných lišt pomáhá předcházet chybám a současně zvyšuje spolehlivost procesu při montáži. Řezání posuvných lišt a veškeré jejich děrování je v kompetenci Roto. Náklady na tuto službu se vypočítají před zadáním objednávky a s milimetrovou přesností zohledňují požadovanou délku posuvných lišt a počet děrovaných otvorů.

Kompletní služba

Objednávka posuvných lišt připravených k použití je velmi snadná: V rámci konfigurace kování pomocí „Roto Con Orders" se zvolí možnost „pro použití připravených posuvných lišt." Systém na základě objednávky vygeneruje technické údaje a odešle je zákaznickému poradci společnosti Roto Aluvision. Ten pak poskytne informace o nákladech na zpracování posuvných lišt zadavateli objednávky. Dodací doklady pro posuvné lišty jasně odkazují na danou objednávku. Informativní štítek usnadňuje přiřazení k ostatním dílům kování v objednávce.

Rychlá a bezpečná montáž

Posuvné lišty připravené k použití lze bez dalšího zpracování vložit do drážky kování v křídlovém profilu. To šetří čas, který mohou kvalifikovaní pracovníci využít pro jiné úkoly. Posuvné lišty připravené k použití lze vyrobit pro jakoukoli aplikaci a jakoukoli třídu odolnosti až do RC 3.

Zpět