Vysoce těsné: hliníkové posuvné prvky od mini po maxi

Vysoce těsné: hliníkové posuvné prvky od mini po maxi

Leinfelden-Echterdingen – Podle výrobce, společnosti Roto Frank Fenster- und Türtechnologie GmbH (Roto FTT), zajišťuje posuvné kování "Patio Inowa" maximální těsnost díky inovativnímu pohybu zavírání kolmo k profilu rámu. Kování je vhodné pro použití ve velmi malých, ale i extra velkých oknech a balkónových dveřích do šířky křídla 3 000 mm a výšky křídla 3 600 mm. Novinkou je verze pro křídla o hmotnosti až 400 kg. Na zářijovém veletrhu architektů "Rivercruise" představí tým Roto Aluvision testovaný hliníkový posuvný systém "Patio Inowa". Systémové domy a výrobce kovových konstrukcí je možné kdykoli individuálně informovat o použití "Patio Inowa", v případě potřeby pak také online ve virtuálním "Roto City".

Těsné i ve velkých výškách

Těsnost, kterou "Patio Inowa" zaručuje, zajišťuje podle společnosti Roto prvotřídní hlukovou a tepelnou izolaci v jakékoli výšce a v jakémkoli klimatickém pásmu. I v montážních situacích se silným zatížením větrem, jako jsou horní patra výškových obytných budov plánovaných na mnoha místech, nabízí posuvný systém s tímto kováním komfort bydlení bez průvanu. Díky obzvláště nízkému podlahovému prahu zajišťuje "Patio Inowa" také často požadovaný bezbariérový přechod podle DIN 18 040.

Komfort ovládání pro těžké prvky

Nová verze "Patio Inowa | 400" byla speciálně vyvinuta pro mimořádně velká a těžká dveřní křídla. I při hmotnosti křídla 400 kg umožňuje kování pohodlnou obsluhu, říká Stefano Gianfreda, vedoucí prodeje společnosti Aluvision. To zajišťuje mimo jiné nový robustní vozík se stabilními, hladce se pohybujícími kolečky.

Bezpečné řešení pro módní velké formáty

"Zejména díky systému 'Patio Inowa | 400' se výrobci hliníkových oken mohou dobře přizpůsobit poptávce po exkluzivních stavebních projektech, v nichž jsou stále častěji žádány velmi velké posuvné systémy s těžkým trojsklem," zdůrazňuje Gianfreda. Díky široké nabídce kování "Patio Inowa" splňuje společnost Roto módní a kvalitativní požadavky mnoha majitelů budov a investorů na bezpečné kování pro těžké prvky.

Poradenství na veletrhu architektů "Rivercruise"

Tým pana Gianfredy informuje architekty o již vyzkoušených hliníkových posuvných systémech s "Patio Inowa" během série akcí "Rivercruise". Místem konání veletrhu je "Blue Rhapsody", jedna z nejmodernějších lodí pro pořádání akcí v Německu. "Blue Rhapsody" zakotví 16. září ve Frankfurtu, 19. září v Düsseldorfu a 20. září v Kolíně nad Rýnem. Zájemci si mohou vyžádat další informace e-mailem: object.business@roto-frank.com.

Individuální konzultace o práci s "Patio Inowa" je možné realizovat kdykoli v kancelářích projektantů, systémových domů a kovovýrobců nebo v moderním showroomu Aluvision ve Velbertu, říká Gianfreda. V případě potřeby je toto možné provést také online v "Roto City". V tomto virtuálním městě jsou jako příklady zobrazeny různé konfigurace posuvného systému "Patio Inowa" - přizpůsobené různým typům budov. Další informace o kování naleznete na webových stránkách výrobce: https://ftt.roto-frank.com/de-de/produkte/details/roto-patio-inowa/.

Zpět