Roto NT Designo - celoskryté provedení určující nová měřítka

Žádné zvenčí viditelné díly, žádné krytky, které by se mohly uvolnit popř. rušit vzhled okna. Firma Roto vyvinula tento systém skrytě uloženého kování s matně stříbrnou povrchovou úpravou jako zcela nový typ zavěšení, jehož použití otevírá u plastových a dřevěných oken zcela nové možnosti.

Okno je možné otevřít na max. úhel 100°, při kterém nezasahuje křídlo do rámu a uživateli se tak otevírá ničím nerušený výhled. Všechny prvky stavebního kování jsou přitom integrovány do mezery mezi křídlem a rámem a tudíž zvenku neviditelné.
Velká nosnost, vysoká míra zabezpečení.
Standardní provedení závěsové podskupiny Roto NT Designo umožňuje vyrábět okna s nosností do 80 kg. S doplňkovým příslušenstvím je však možné dosáhnout až nosnosti 130 kg.

Vzhledem k tomu, že závěsová podskupina Roto NT Designo se skládá z malých dílů, zůstává dostatek místa na použití prvků zajišťujících odolnost okna proti průniku až do bezp. třídy č. 2. Pojistka proti vysazení je přitom již součástí standardního provedení Roto NT Designo.
Veškeré prvky Roto NT Designo jsou kompatibilní se stavebnicovým systémem stavebního kování Roto NT. Tato skutečnost zřetelně redukuje náklady na montáž. Systém skrytého kování je samozřejmě možné montovat i manuálně, kování se jednoduše založí do rohů. Chyba při montáži, kterou může vykonávat i jeden pracovník, je tak vyloučena.
Automatická montáž komponent Roto NT Designo na křídle se stává realitou, jak je tomu standardně možné i u řady Roto NT.

Dozvědět se víc

Zpět