Door Innovation – Dveře inovace

Door Innovation – Dveře inovace

Roto posiluje celosvětový odbyt a vývoj produktů pro dveřní technologie / kompletní systémy z jedné ruky zvyšují prospěch zákazníkům / zkušení specialisté v expertním týmu „Door Inovace“ / vícebodové uzávěry, závěsy, prahy a příslušenství / řešení v rámci trendu centrální poptávky

Roto  zakládá organizaci specialistů „ Door Innovation – Dveře inovace“

Z Roto se v průběhu minulých let vyvinul také komplexní poskytovatel dveřní technologie. K 1. lednu tohoto roku tak zahajuje svoji práci expertní tým „Door  Innovation“ - nová organizační forma  určená pro vývoj výrobků a rozvoj trhů. Pod operativním vedením pana Toma Vermeulena, vedoucího distribuce „Door“ & „Door Innovation“, se tak budou moci „Door“ specialisté ze strany výrobců oken a systémových dodavatelů začít zaobírat vývojem produktů na přání. Cílem je dosáhnout prostřednictvím zrychleného inovačního procesu výrobků ještě intensivnější podpory partnerů než doposud. Celková zodpovědnost za danou organizační jednotku  leží na panu Chris Dimou, řediteli mezinárodních trhů „Door“ & „Door Inovation“, který je zkušeným členem Roto-managementu a prezidentem Roto  Amerika. Pan Vermeulen koordinuje společnou práci se zákazníky, přičemž v tomto jej podporuje tým Roto specialistů z konstrukce, vývoje produktů a aplikačního poradenství.

Ověřená organizační forma

Roto má velmi dobré zkušenosti s tvorbou specializovaných týmů, říká pan Dimou. Protože tam, kde se výrobci a systémoví dodavatelé  soustředí na vysoce specializované rozhovory, vzniká nejen kvalitativně skvělý výrobek, nýbrž také velmi plodné obchodní vztahy.

Zkušená vedoucí síla

Pan Vermeulen, který disponuje letitými zkušenostmi v podnikání v rámci průmyslové výroby dveřního kování a zámků, se těší z kompetencí svého týmu: od startu tak může sledovat ambiciózní cíle, protože v týmu pracují kolegyně a kolegové mající dlouhodobé zkušenosti v segmentu „Door“ a problematice Roto.

Individuálně v rámci regionálních požadavků

Door program dnes obsahuje vícebodové uzávěry, dveřní závěsy a prahy. Tyto pak doplňují výrobky jak těsnění, kliky a zámkové vložky. Nově vytvořený tým specialistů bude na bázi tohoto obsáhlého výrobního sortimentu vyvíjet řešení kování pro ven otvírané dveře související s požadavky kupujících v rámci jednotlivých kontinentů, říká Dimou.

Zpět