Dveře: veškerý komfort, zcela pod kontrolou

Dveře: veškerý komfort, zcela pod kontrolou

Leinfelden-Echterdingen po dodatečně montovatelném tlačném spínacím kontaktu a flexibilních kabelových přechodech přichází nyní řada výrobků "Roto Safe E" s další novinkou. Podle výrobce je nyní k dispozici pohodlné a zároveň uživatelsky velmi komfortní ovládání přístupu pro elektromechanické vícebodové uzamykací systémy domovních a bočních vstupních dveří. Jak název napovídá, "ZKS Eneo 4v1" kombinuje čtyři funkce otvírání v jednom zařízení: prostřednictvím Bluetooth v mobilním telefonu, skenování prstu, RFID nebo zadání číselného kódu.

Pomocí intuitivní aplikace Roto lze přehledně vytvořit neomezený počet různých uživatelů a později je zase bezpečně odstranit. Zařízení kontroly přístupu je připraveno k použití ve 27 jazycích jak pro iOS 9.0 a vyšší, tak i pro Android 4.4 a jeho nástupce. Pohodlná správa uživatelů zahrnuje také možnost přidělovat jednotlivá přístupová oprávnění trvale, nebo na omezenou dobu. Příslušné procesy a stavové zprávy jsou zobrazeny v přístupovém protokolu. Kromě toho lze snadno přenášet administrátorská oprávnění z jednoho chytrého telefonu do druhého.

Vnější krytí IP66 namontovaného (nalepeného) zařízení zabraňuje vniknutí nečistot a vlhkosti. V souladu s obecnou koncepcí výrobků Roto zajišťují také u této novinky sladěné komponenty, jako jsou předmontované zástrčky, bezchybné připojení prostřednictvím Plug & Play a rychlé uvedení do provozu, zdůrazňuje specialista na okenní a dveřní techniku.

Zpět