Roto Inside č. 48 - Formování úspěchu

Roto Inside č. 48 - Formování úspěchu

Vážené dámy a pánové, vážené čtenářky a čtenáři,


Roto se angažuje, abyste mohli se vzájemně sladěnými výrobky z technologie kování, zasklívání a kvalitních těsnících profilů vyvíjet nové koncepty produktů a neustále tak vylepšovat osvědčené.
Naše produktové řady navíc podporují ekonomickou produkci každé výroby oken. Na základě jejich modularity můžete díky přehlednému počtu dílů kování navrhovat své stavební prvky flexibilně a individuálně. Také naše komplexní technologická nabídka pro dveře „Door“ se vyznačuje přesnou koordinací požadovaných systémových komponent. Jedním z příkladů je náš program podlahových prahů „Roto Eifel“. V tomto čísle se dozvíte více o jeho široké nabídce příslušenství.
Posuvné kování Roto Patio Inowa Vám umožňuje vyrábět nejen posuvné dveře, ale samozřejmě také snadno ovladatelná posuvná okna - vysoce těsná, a s těmi nejlepšími hodnotami tepelné a zvukové izolace.
Jak úzká spolupráce se společností Roto posiluje Vaše podnikání i v obtížných dobách, o tom v toto vydání Roto Inside informují výrobci stavebních prvků z Rakouska, Itálie, Belgie, Běloruska, USA a Polska.
Pokud v nadcházejících měsících v rámci dobrého partnerství zažijete výjimečné okamžiky, podělte se o ně s námi. Ale především: buďte zdraví a těšte se jako my na příležitosti příštích měsíců.

Čerstvou energii a mnoho potěšení z podnikání Vám přeje
redakční rada Vašeho Roto Inside.

Inside ke stažení (PDF, EN)
Inside ke stažení (PDF, DE)

Zpět