Roto Inside č. 49 - Rok zkušební doby

Roto Inside č. 49 - Rok zkušební doby

Vážené dámy a pánové
Vážení čtenáři,


Rok 2021 si pravděpodobně zapamatujete také jako další rok plný rozmanitých výzev. Ale také jako rok, který jako určitý "zátěžový test" odhalil, které procesy a partnerství podporují vlastní úspěch i v těžších časech.
Potřeba kvalitních oken a dveří se nezmenšila ani v měsících poznamenaných pandemií. Naopak. Společně se tak můžeme těšit na pokračující silnou poptávku po vysoce kvalitních stavebních prvcích. Ve skutečnosti je v těchto týdnech také mnoho dobrých důvodů, proč se na nadcházející obchodní rok dívat s optimismem.
Možná se s Roto osobně setkáte již za několik týdnů v Norimberku na výstavě "Fensterbau Frontale". Nebo byste se možná raději i nadále zdrželi cestování. V každém případě si můžete být jisti, že společnost Roto Vám i v novém roce poskytne komplexní informace a podporu pro Vaši práci prostřednictvím silného sortimentu výrobků.
Možná už v tomto vydání Roto Inside najdete inspiraci pro Váš další rozhovor o kování a těsnění: inspirujte se příběhy zákazníků z Belgie, Německa, Turecka, Ománu, Itálie, USA, Brazílie a Polska. Kontaktní osoby ve společnosti Roto se těší na výměnu nápadů s Vámi!
Na přelomu roku Vám přejeme pohodové a příjemné dny. Zůstaňte s námi a těšte se na další rok a nová čísla našeho časopisu.

Srdečně Vás zdravíme
redakční rada vašeho časopisu Roto Inside

Inside ke stažení (PDF, EN)
Inside ke stažení (PDF, DE)

Zpět