Roto Inside č. 50 - Spolehlivost a kontinuita

Roto Inside č. 50 - Spolehlivost a kontinuita

Vážené dámy a pánové,
Vážení čtenáři,

Společnost Roto považuje za svůj hlavní úkol doprovázet vás jako spolehlivý partner i v náročných dobách a co nejlépe vás podporovat při výkonu vašeho podnikání. Proto Roto v současné době na všech kontinentech vyvíjí velké úsilí o udržení nebo dokonce rozšíření dobrého výkonu v oblasti dodávek a služeb.

Spolehlivost a kontinuita to je to, co značka Roto představuje. A svým způsobem i náš zákaznický časopis Roto Inside. Dnes držíte v rukou padesáté vydání. Děkujeme všem, kteří přispěli od roku 2006 jednou nebo i opakovaně svými články, za jejich podporu! Na konci roku vyjde další číslo, ve kterém vás opět zavedeme do našeho společného globálního oborového světa .

V tomto čísle se s námi o své zajímavé úspěšné strategie podělí odborníci na okna z Litvy, Švýcarska a Vietnamu. Strany 12 a 13 nabízejí také mnoho mezinárodního: Aluvision zde představuje výběr projektů, pro které byla vyrobena hliníková okna s použitím řešení kování Roto.

V tomto čísle se také dočtete, jak vám všestranné kování Roto Patio Lift se zdvižně-posuvným mechanismem pomůže flexibilně plnit individuální přání vašich zákazníků. Je to jen jeden z příkladů toho, jak společnost Roto neustále vyvíjí produkty a služby, které oceníte. To platí pro informační nabídky, jako je Roto Inside nebo Roto City, a pro produktové programy, jako jsou Roto Door, Roto AL, Roto NX nebo Roto Patio.

Zůstaňte s námi v kontaktu rádi vás budeme informovat a těšíme se na vaši zpětnou vazbu.

Mnoho úspěchů v nadcházejících měsících vám přeje redakční rada vašeho časopisu Roto Inside

Inside ke stažení (PDF, CZ)

Zpět