Roto Inside č. 51 - Flexibilita vytváří stabilitu

Roto Inside č. 51 - Flexibilita vytváří stabilitu

Flexibilita vytváří stabilitu

Vážené dámy a pánové,
milé čtenářky a čtenáři,

v letošním roce opět ve srovnání s předchozím rokem vzrostla poptávka po moderních oknech a dveřích s technologií kování Roto. Vaše důvěra ve společnost Roto je pro nás základem a největší motivací.

Technologie oken a dveří Roto Vás bude díky své vysoké flexibilitě co nejlépe podporovat i v budoucnu. V roce 2023 se v 15 výrobních závodech a 31 logistických distribučních centrech po celém světě opět zaměříme na spolehlivost dodávek. Důležitým základem je probíhající digitalizace všech podnikových procesů společnosti Roto.

V roce 2022 se opět podařilo úspěšně pokročit v plánovaném rozšiřování produktových řad Roto a Deventer. Některé z nich jsou uvedeny v tomto vydání Roto Inside. Například inovativní těsnicí profil Master Corner od společnosti Deventer eliminující ztráty výkonu v rozích oken. Posuvné kování Roto Patio Inowa s vysokou těsností je nyní k dispozici nejen pro všechny materiály rámů, ale také pro křídla o hmotnosti až 400 kg. Řadu Solid B doplňují nové atraktivní válcové závěsy pro dveře z PVC.

Nejste s těmito novinkami ještě obeznámeni? Pak se na ně neváhejte zeptat svého obchodního zástupce a zjistěte, jaký potenciál přinášejí pro Vaše portfolio výrobků.

Aktuální zprávy tentokrát přicházejí od zákazníků z Turecka, USA a Brazílie - tří zemí, které ukazují, jak zajímavý a všestranný je svět oken.

Vyrábíte fasády z hliníku? Pak Vás bude zajímat článek na stranách 12 a 13 tohoto vydání. Představuje výrobky Roto Aluvision pro okna a větrací klapky ve sloupkových fasádách.

Těšíme se, že Vás budeme provázet i v nadcházejícím roce, a přejeme Vám šťastný přelom roku.

Redakční rada Vašeho časopisu Roto Inside

Inside ke stažení (CZ, PDF)

Zpět