Roto Inside č. 55 - Technologie kování pro všechny materiály rámů, každou místnost a každou budovu

Roto Inside č. 55 - Technologie kování pro všechny materiály rámů, každou místnost a každou budovu

Vážené dámy a pánové,
Vážení čtenáři,

je za námi vrcholná událost v oboru. Nespočet návštěvníků veletrhu „Fensterbau Frontale“ v Norimberku našlo v „Roto City“ kování a těsnicí technologii pro svá okna a dveře, která určují standardy. O tom, jak díly Roto razí cestu budoucnosti, svědčí i reference úspěšných výrobců z Kostariky, Německa, Kanady, Polska a Španělska v tomto 55. vydání našeho časopisu pro zákazníky: díly Roto  otvírají cestu k hospodárné výrobě vysoce kvalitních oken a dveří.

Trh definující program otvíravě-sklopného kování Roto NX se dále rozrůstá a umožňuje uživatelům ještě větší flexibilitu: ať už s viditelnou, nebo skrytou závěsovou stranou - s Roto NX vznikají prvky z plastu, dřeva, dřevohliníku nebo hliníku s vysokým komfortem a silnou ochranou proti vloupání. Zajímavý vývoj se odehrává  také v produktových řadách Roto Door a Roto Patio.

Neustále se zvyšující podíl stejných dílů snižuje stav zásob a zjednodušuje objednávání a logistiku. Roto  umožňuje flexibilní a efektivní výrobu s několika málo díly.

Možná jste veletrh v Norimberku navštívili osobně - pak v našem časopise najdete shrnutí některých nejdůležitějších novinek pro váš tým.

Pokud ne - informace o všech veletržních exponátech byly začleněny do virtuálního "Roto City". Váš obchodní partner Roto Vás rád doprovodí na virtuální prohlídku expozice. 

Nové nápady, nové podněty, nové výrobky - s Roto můžete i letos spolehlivě realizovat své plány. Budeme rádi, když k tomu přispějeme dobrými informacemi.

S pozdravem z Leinfeldenu-Echterdingenu

Redakční rada časopisu Roto Inside

Inside ke stažení (PDF, CZ)

Zpět