Silný partner pro dveřní průmysl

Silný partner pro dveřní průmysl

Leinfelden-Echterdingen – Před třemi lety propojila společnost  Roto Window and Door Technology (FTT) zkušené designéry, produktové manažery a prodejní specialisty do týmu odborníků Door Innovation. Cílem bylo dosažení úzké spolupráce a ještě intenzivnější podpory výrobců dveří. Rozhodnutí, které určilo směr dalšího úspěchu společnosti Roto. Podle Toma Vermeulena, vedoucího oddělení prodeje a inovace dveří, umožnilo četné doplnění sortimentu a nabídka služeb na míru dosáhnout vysoké úrovně spokojenosti zákazníků a získat řadu nových výrobců. Oznámil, že na veletrhu Fensterbau Frontale budou k vidění všechny nové dveřní závěsy z programu „Roto Solid" a nové závěrové systémy z programu „Roto Safe".

Válcové závěsy pro všechny aplikace

Řada závěsů „Roto Solid B" zahrnuje dvoudílné a třídílné válcové závěsy pro dveře z plastu o průměru 18 nebo 22 mm. Všechny varianty lze montovat buď do falce, nebo do přesahu křídla. Tyto válcové závěsy lze použít také u dřevěných dveří a hliníkových profilů s drážkou pro kování 16 mm. V roce 2021 bylo portfolio pro hliníkové dveře rozšířeno o závěsy „Solid B" „224 A" (dvoudílné) a „324 A" (třídílné). Zvláštním rysem obou skupin závěsů  je seřizovací mechanismus integrovaný do těla válce, takže bez ohledu na seřízení závěsu nedochází k tvorbě mezer ani k osovému posunutí.

Skrytý závěs nejvyšší kvality

Mnoho známých výrobců hliníkových dveří pracuje se skrytým závěsem „Roto Solid C". Obzvláště ceněné je rychlé seřízení výšky pomocí centrálního seřizovacího bodu. Nejnovější verze modulu pro výškové seřízení přináší ještě lepší vizuální integraci i zjednodušené zpracování a montáž.

Vícebodové závěrové systémy pro každý požadavek

Mechanicko-automatický vícebodový závěrový systém „Roto Safe A | Tandeo" a jeho elektromechanická varianta „Roto Safe E | Eneo A" byly představeny v loňském roce. Oba systémy mají tři automaticky se vysouvající bezpečnostní závěrové body. Na veletrhu Fensterbau Frontale představí společnost  Roto doplňkové řešení k  „Tandeo",   přinášející plusové body v oblasti komfortu a zejména štíhlé logistiky.

Elektronika na vzestupu

Systém kontroly přístupu „ZKS 4v1" je ideálním doplňkem elektromechanických vícebodových závěrových systémů z programu „Roto Safe". Kombinuje čtyři funkce otvírání v jednom zařízení: od Bluetooth pomocí mobilního telefonu, skenování prstu, RFID až po zadání číselného kódu.

Inovace pro dvoukřídlé vstupní dveře

V nejbližší době bude rozšířena také nabídka pro dvoukřídlé dveře z programu „Roto Safe": Novinkou je „Štulpový dveřní převod Standard" pro dřevěné a plastové dveře. Je vybaven integrovanou pojistkou proti chybné manipulaci a lze jej v kombinaci s prodlouženími použít ve všech standardních roztečích  až do výšky falce křídla 3 000 mm.

Jedinečná pozice: velká síla na klice pro komfort a spolehlivost

Klikou ovládaný mechanický vícebodový závěrový systém „Roto Safe H | H650" byl dále vyvinut do podoby systému, který je odolný za každého počasí a velmi kvalitní. Maximální síla na klice byla zvýšena z 15 kg na 20 kg. Díky této hodnotě má systém dodnes na trhu výsadní postavení.

Poskytovatel komplexních služeb orientovaný na zákazníka

„Vývoj výrobků jako je tento, je důkazem velkého úspěchu iniciativy Door , která byla zahájena v roce 2021," zdůrazňuje Tom Vermeulen. Roto znamená plnou odbornost v tržním segmentu dveří. Jako dodavatel celého sortimentu zajišťuje pravidelnou revizi a zdokonalování stávajících systémů a optimální vzájemné sladění všech komponent dveřního kování. To výrobcům usnadňuje ekonomickou výrobu vysoce kvalitních vstupních dveří s minimálním rizikem chyb.

Společnost Roto bude i v budoucnu rozvíjet svůj sortiment výrobků a služeb s ohledem na budoucí potřeby výrobců dveří. Na veletrhu Fensterbau Frontale bude společnost prezentovat technologie kování pro vchodové dveře v konfiguracích, které vytvářejí přidanou hodnotu v různých typech budov.

Zpět