Sendvičové panely - PVC, HPL

Sendvičové panely nacházejí díky své nízké hmotnosti, vysoké stabilitě, výborné odolnost proti povětrnostním vlivům a velmi dobré tepelné a zvukové izolaci ve stavebnictví stále větší uplatnění.

Primárně pak ve výrobě plastových oken a dveří a to jako výplně okenních a dveřních rámů, v rámci budování dělících příček, rekonstrukce balkónů atd.

Panel představuje desku s jádrem z extrudované polystyrénové pěny a povrchem z PVC případně z vysokotlakého laminátu (HPL). Do polystyrénového jádra pak může být jako ochrana proti lomu integrován ocelový nebo hliníkový plech.

Našim odběratelům dodáváme

PVC sendvičové panely s XPS jádrem. Celková tloušťka panelu 24 mm, 36 mm, 40 mm a 44 mm, standardní tloušťka plastové lícní stěny 1,3 mm, rozměr panelu pak  2000 x 3000 mm.

HPL sendvičové panely s jednostranným případně oboustranným dekorem napodobujícím strukturu dřeva.  Povrch panelů tvořen vysokotlakým laminátem (HPL) s fólií daného dekoru. Seznam dekoru je uveden v nabídkovém listu (ostatní dekory na dotaz). Celková tloušťka panelu 24 mm, 36 mm, 40 mm a 44 mm,  rozměr panelu pak 900x2150 mm popřípadě 1300x3050mm

Oba typy panelů řežeme na míru dle požadavku zákazníka.