Alu polotovary otvorových výplní

Nabízíme zakázkovou výrobu polotovarů Alu otvorových výplní  z profilového systému Aluron AS75 určených pro finální zpracování. Naším cílem je odběratelům nabídnout polotovary především hliníkových dveří včetně podložek pro zasklení, osazené kováním dle přání koncového uživatele, nicméně bez skleněné výplně. Dodání skleněné výplně včetně jejího zasklení si pak zpracovatel realizuje již nezávisle v rámci svého stávajícího dodavatele skla a to dle námi poskytnutých rozměrových podkladů.

A proč právě hliníkové dveře?  Na tuto otázku je velmi snadná odpověď. Hliník patří mezi nejvhodnější materiály na výrobu vchodových dveří. S tímto materiálem nebudete mít problém v žádném ročním období, a to včetně rozmaru počasí. Díky důmyslné konstrukci jsou hliníkové dveře plně funkční, bez nároků na údržbu.

Vedle polotovarů vchodových dveří jsme schopni zakázkově také realizovat polotovary hliníkových oken, balkónových dveří, výkladců a HS portálů.

V případě Vašeho zájmu o následnou autonomní výrobu Alu obvodových výplní pak dané Alu profilové systémy k dispozici potencionálním zpracovatelů, a to včetně možností zaškolení v naší výrobě v Novém Městě a poskytnutí další technické podpory. 

Profilový systém Aluron AS75 prezentuje tříkomorový systém určený pro výrobu vysoce izolovaných dveří a oken s použitím moderních anti-bimetalických termických mostů, které zabraňují prohýbání profilů v případě jejich nadměrné povrchové teploty. Alu profilový systém, který splňuje aktuální i budoucí normativní požadavky na termickou izolaci, je v rámci dveřních systémů určený k výrobě vstupních a vedlejších dveří s nízkým hliníkovým prahem. Dveřní profily  jsou  plně kompatibilní s okenními systémy  tzn.  tyto lze spojovat do libovolných sestav s odpovídajícím okenním profilem opatřeným v rámci křídla standardní 16 mm kovací drážkou /kování Roto  NT AL, skryté kování Roto NT AL Designo/, nebo Alu kovací drážkou /kování Roto AL, skryté kování Roto AL Designo/.

Hlavní odlišností oproti okenním systémům je pak větší šířka dveřního profilu, která je zároveň podmínkou pro osazení dveřního kování. Dveřní zámky pak v nabídce především v rámci obsáhlého výrobního programu Roto Safe, a sice jako jednobodové a vícebodové - mechanické, mechanický automat /Tandeo/ a elektro mechanické /Eneo/ včetně variant určených pro nouzové a panikové uzávěry dle ČSN EN 179 a 1125. Vrchní kování, a sice kliky/madla/závěsy/zavírače, pak partnerům k dispozici v rámci rozsáhlé nabídky příslušenství.