Roto Inside č. 45 - Roto Patio Inowa: snadné uzavření, otevření a pohyb

Roto Inside č. 45 - Roto Patio Inowa: snadné uzavření, otevření a pohyb

S nadějí a novými nápady

Vážené dámy a pánové,
letos v létě vstupuje do našeho každodenního života celá řada nových nápadů, způsobů práce a produktů, které se  mohou stát nedílnou součástí naší budoucnosti. Společně například zažíváme, že dobrá řešení nejsou o nic méně  přesvědčivá jenom proto, že se s těmito seznamujeme digitální formou, místo abychom se s nimi setkali jako obvykle na veletrhu.

Nový V-závěrový čep je tak dobré řešení. Již v současnosti má velký podíl na tom, že Roto NX budí celosvětové nadšení. Přečtěte si více o silných stránkách „mistra své třídy“ na straně 8 tohoto Roto Inside. Dva známí producenti z Ruska a Švýcarska se s námi podělili o své zkušenosti ze zpracování Roto NX. Ať už v plastovém nebo dřevěném okně – jedná se o systém stavebního kování opětovně definující měřítko kvality!

Nové vlastnosti paralelně posuvného systému Roto Patio Inowa Vám dávají příležitost znovu ukázat, že máte svým zákazníkům co nabídnout: mimo jiné posuvné křídlo, které se otevírá a zavírá pomocí pružinového systému. Zažijte znamenitý komfort, který vstoupí do Vašeho domu: SoftClose, SoftOpen a SoftStop rozšiřují výkonnostní profil inteligentního posuvného kování o atraktivní funkce. S jakou aplikací - včetně Roto Patio Inowa právě vstupuje na trh maďarský výrobce, se dočtete na straně 6.

Nabídky jako Roto Lean nebo Roto Campus pak již řadu let doprovázejí nepřetržitý další vývoj procesů ve Vaší společnosti nebo týmu. Mimochodem, také v dobách, kdy nejsou možné osobní kontakty. Takto máte kdykoli přístup k know-how společnosti Roto a prostřednictvím Roto eLearning také k další nabídce určené pro všechny zákazníky.

Vždy dobře informovaný, vždy flexibilní. Společně nyní pokládáme základy, umožňující Vám proměnit budoucí příležitosti v úspěch.

S přáním všeho nejlepšího a neutuchající důvěrou do nadcházejících měsíců Vás zdraví Redakční rada Roto Inside.

Inside ke stažení (PDF, DE)
Inside ke stažení (PDF, EN)

Zpět