Roto Inside č. 53 - Spolehlivě nejbezpečnější řešení

Roto Inside č. 53 - Spolehlivě nejbezpečnější řešení

Vážené dámy a pánové,

milé čtenářky a čtenáři,

Dobře chráněni ve vlastním domě i ve veřejných budovách - tento pocit si nikdo nechce nechat ujít. Naše odvětví představuje výrobky, které jsou součástí řešení: Vysoce kvalitní okna a dveře odolávají extrémním povětrnostním podmínkám, zlepšují ochranu proti vloupání a udržují v místnostech příjemnou teplotu. S kováním a těsněním Roto vznikají po celém světě stavební prvky pro udržitelnou výstavbu a bydlení. Jsme hrdí na to, že jsme součástí důležitého hodnotového řetězce.

Spolehlivost vašeho dodavatele hraje důležitou roli i pro vás, kteří plánujete a vyrábíte stavební prvky: Spoléháte se na to, že vám Roto dodá včas komponenty nejvyšší kvality a podpoří vás v nastavení obzvláště hospodárné výroby. Technické poradenství v oblasti použití výrobků, ale i organizace výrobních procesů má v naší společnosti mnoho tváří. Digitální konfigurátor kování Roto Con Orders se právě dočkal důležité aktualizace - více se dočtete na straně 1 tohoto vydání.

Závazek ke kvalitě kolem oken a dveří - to je naše společné poslání. Mnoho diskusí na veletrhu BAU v Mnichově to důrazně podtrhlo. Jako čtenáři časopisu Roto Inside získáte stejně jako návštěvníci veletrhu představu o tom, co je dnes již technicky možné: systémová řešení, jako je Patio Inowa ve variantě 400 kg, garantují výjimečný výkon a bezpečnost. 

Na stranách 6 a 7 představujeme vícebodové uzavírací systémy Roto Safe A | Tandeo a Roto Safe E | Eneo A. Jsou vhodné pro dveře ze všech materiálů rámů a uzavírají se automaticky bez použití klíče ve třech uzavíracích bodech. To přináší vysoký komfort obsluhy a ochranu proti vloupání.

O poutavou strategie úspěchu se s námi podělili odborníci na výrobu oken z Chorvatska, Itálie a Kanady.

Užijte si čtení 53. vydání vašeho zákaznického časopisu. Přejeme vám další úspěchy při realizaci vašich plánů v nadcházejících měsících a slibujeme: Roto zůstane silným partnerem po vašem boku.

Redakční rada vašeho časopisu Roto Inside

Inside ke stažení (CZ, PDF)

Zpět