Cylindrické vložky

Cylindrické zámkové vložky prezentují nejpoužívanější výrobky určené k uzamykání dveří. Mají charakteristický standardní profil tělesa, vyrábějí se s různým profilem klíčového otvoru, v různých délkách a v různém stupni odolnosti proti násilnému i nenásilnému překonávání.

Standardně nabízíme mechanické a na požadavek pak také elektronické uzamykací cylindrické vložky a systémy.

Sníte o tom, že byste garážová vrata, domovní dveře i bránu mohli otevírat jedním klíčem? S námi nabízenými cylindrickými vložkami to zvládnete. Pokud máte zájem o ochranu proti vloupání, můžete si z nabídky vybrat výrobky s různým stupněm odolnosti proti překonání.

Trendem moderních obytných budov jsou společně používané prostory. O zabezpečení společenských místností se tak může postarat elektronika, o zabezpečení bytových dveří mechanika.

Umíme řešit i situace, v rámci kterých není žádoucí, aby měl každý přístup do všech prostor v budově, nicméně aby zároveň všichni měli možnost si svým klíčem odemknout hlavní vchod do budovy.

V naší nabídce jak možnost sjednocení vložek, tak dořezání klíčů.

Koupit na eshopu

Cylindrické vložky Roto Cyl-Tec

Kvalitní 6-ti kolíčkový systém s klasickým ovládáním klíčem z obou stran.

Roto výrobky resp. program Roto Cyl-Tec

Cylindrické vložky EVVA

G330 - standardní bezpečnostní vložka s překrytým profilem a aktivními prvky proti vyhmatání,  určená pro běžné způsoby zabezpečení – bezpečnostní třída 3.

FPS (CPS) - křížený překrytý profil - vícenásobně překrytý profil klíče – BT3

EPS-M - rozšířený profilový systém - další vývojový stupeň osvědčených systémů se stavítky – BT4

Nabídka elektronických zámkových vložek pak na vyžádání

Cylindrické vložky WILKA

1400BT3 - bezpečnostní 6-ti stavítkové cylindrické vložky s ochranou proti odvrtání, vhodné pro použití v protipožárních dveřích – bezpečnostní třída 3.

1400BT4 - bezpečnostní 6-ti stavítkové cylindrické vložky s ochranou proti odvrtání, tělo osazené ocelovými kolíky, vhodné pro použití v protipožárních dveřích – bezpečnostní třída 4.